no i mamy weekend ; D dłuuugo wyczekiwany. Myślę, że przyda nam sie wszystkim te kilka dni wolnego ; ) dzsiejszy dzien ? hmmm.. bieganie na 400 metrow o 8 rano, a nastepnie wypad do muzeum ; ) nutka na dzis - Słoń - Szczerze.http://www.youtube.com/watch?v=leogm0Fad8Q
idealnie opisuje mój dzień , moje kilka ostatnich dni... które były kompletym niewypałem... czy wam też jest tak trudno perfekcyjnie udawać, że wszystko jest w porządku, akurat wtedy, kiedy wszystko sie wali ?
Czasami musimy mieć na niektóre sprawy, bądz na niektórych ludzi, kompletnie wywalone. : ]
'' sam zrozumiałem
jak bardzo człowiek może być słaby ''
nie na 100 tylko 400 ;p kolejna dobra nuta :D
OdpowiedzUsuńtaa. literówka ; D poprawione, dzieki .
UsuńBędzie dobrze Aśka ;))
OdpowiedzUsuń"i pierwszy foch przyjęty na klatę (hehe)" doobra nuta ;D
OdpowiedzUsuńNo niestety trzeba czasem udawać, aby zbyt wścibscy ludzie sobie odpuścili, poza tym hmm trzeba być twardym a nie "miętkim" ! :)
OdpowiedzUsuńnie długo do szkoły znowu ;p
OdpowiedzUsuńweekend jak weekend. wywalone to podstawa ; )
OdpowiedzUsuń; *
OdpowiedzUsuń