jeaaaa! juz jutro piątek . ;d i tylko dwie lekcje, a na reszcie wypad na lekcje muzealną z ukochaną klasą. a na dzis , dwie, zupełnie różne od siebie piosenki. Pierwsza, która siedzi mi w głowie od dzisiejszego w-fu- Weekend- ona tańczy dla mnie... http://www.youtube.com/watch?v=3vJRlUqtpyk .
oraz druga, coś bardziej love, love, love - Mesajah- Każdego dnia.http://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc.
Do jutra ziomki! ; *
JA UWIELBIAM JĄ.. :D teraz mnie to zamęczy -.- xd o i Mesajah dobre nutki :))
OdpowiedzUsuńFajny blog :)
OdpowiedzUsuńPiosenka Mesjaha jest po prostu zaista.
każdego dnia jest ok, ale ta ona tańczy dla mnie to już nie mogę znieść :O
OdpowiedzUsuń:*
haha ona tańczy dla mnie najlepsze :D
OdpowiedzUsuńMesajah - jest ładna i cwana jest dobre :)
super nuty. swietny blog.
OdpowiedzUsuń