czwartek, 20 września 2012

jeaaaa! juz jutro piątek . ;d i tylko dwie lekcje, a na reszcie wypad na lekcje muzealną z ukochaną klasą. a na dzis , dwie, zupełnie różne od siebie piosenki. Pierwsza, która siedzi mi w głowie od dzisiejszego w-fu- Weekend- ona tańczy dla mnie... http://www.youtube.com/watch?v=3vJRlUqtpyk .
oraz druga, coś bardziej love, love, love - Mesajah- Każdego dnia.http://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc.

Do jutra ziomki! ; *

5 komentarzy:

  1. JA UWIELBIAM JĄ.. :D teraz mnie to zamęczy -.- xd o i Mesajah dobre nutki :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog :)
    Piosenka Mesjaha jest po prostu zaista.

    OdpowiedzUsuń
  3. każdego dnia jest ok, ale ta ona tańczy dla mnie to już nie mogę znieść :O
    :*

    OdpowiedzUsuń
  4. haha ona tańczy dla mnie najlepsze :D
    Mesajah - jest ładna i cwana jest dobre :)

    OdpowiedzUsuń
  5. super nuty. swietny blog.

    OdpowiedzUsuń