Dzis niedziela , i sądzę że każdy ma dziś lenia. Generalnie jest ziiiiimnoooooo,i przydałoby sie jakieś 36,6 stopni obok ; P jutro znówu zaczyna sie kolejny szkolny tydzien, i juz na tą mysl wszystkiego mi sie odechciewa. Poniedziałek- dwa polskie pod rząd, Wtorek- Fizyka, Sroda- chemia i tak dalej, i tak dalej... No ale cóż poradzić... Nutka na dziś : http://www.youtube.com/watch?v=2472m8SXt6g. Ciekawe czy są jeszcze na świecie ludzie, którzy aktceptują Cię takim jakim jesteś... Kiedy jesteś sobą...
Miłego tygodnia ziomki! ; *
'' pozwól mi, na zawsze
w pełni sobą być,
po mojemu żyć! ''
przydałoby sie, ale niestety koc musze miec -.-
OdpowiedzUsuńtolerancja zależy od sytuacji, a co do nuty, to sie nie wypowiem, ponieważ nie moje klimaty :)
OdpowiedzUsuńGruby zawsze spoko :D
OdpowiedzUsuńGruubsooon, a nie znałem tej nuty ;D
OdpowiedzUsuńwidzisz ile dzieki mnie swiata poznajesz?
Usuńnie no joke xd
zawsze bądź sobą ; **
OdpowiedzUsuńnie patrz na innych,inni są zryci :D haha
dobra nuta
niedziela zawsze spoko.
OdpowiedzUsuń; * ; *
OdpowiedzUsuń; )
OdpowiedzUsuńsuper blog .
OdpowiedzUsuń; P
OdpowiedzUsuńtrooollololol
OdpowiedzUsuń