niedziela, 23 września 2012

Dzis niedziela , i sądzę że każdy ma  dziś lenia. Generalnie jest ziiiiimnoooooo,i przydałoby sie jakieś 36,6 stopni obok ; P jutro znówu zaczyna sie kolejny szkolny tydzien, i juz na tą mysl wszystkiego mi sie odechciewa. Poniedziałek- dwa polskie pod rząd, Wtorek- Fizyka, Sroda- chemia i tak dalej, i tak dalej... No ale cóż poradzić... Nutka na dziś : http://www.youtube.com/watch?v=2472m8SXt6g. Ciekawe czy są jeszcze na świecie ludzie, którzy aktceptują Cię takim jakim jesteś... Kiedy jesteś sobą...
Miłego tygodnia ziomki! ; *


'' pozwól mi, na zawsze
w pełni sobą być, 
po mojemu żyć! '' 

12 komentarzy: