sobota, 22 września 2012
Zupełnie nie wiem co pisać. Brak mi słów. Jest jedynie troche smutno i pusto.. bez ukochanej osoby. Chyba każdy z nas tak ma. O sobie w tym poście nic wiecej. Powiem troche wiecej o muzyce. A dokładniej o zespole Whiff. Jest to mało znany zespól, ze ''specyficzną'' muzyką. Są naprawdę różne opinie o tym zespole, jednak on, jest mi wyjątkowo bliski. Wokal w tym zespole, to świetny nauczyciel muzyki, który uczył mnie przez ok . 3 lata. Zapraszam na stronę http://www.myspace.com/whiffacoustic . Tam nieco więcej o zespole. W szczególności polecam piosenkę '' Banalne wiem '' . To tyle na dziś. Miłej nocki ; *
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
nie zła nuta : )
OdpowiedzUsuńnie ma co się załamywać :)
OdpowiedzUsuńNute znam ale w wykonaniu Nirvany i wierze ze on to szybciej zaspiewal. Spoko nuta ;D
OdpowiedzUsuńOj będzie ok, spokojnie. ;)
OdpowiedzUsuńojjj będzie dobrze; ***!
OdpowiedzUsuńa nuta dobra
Whiff - ej, tam śpiewa p. Ariel? ;DD
OdpowiedzUsuńDobrze jest Asiek ;*
yhym, juz od jakis 2 lat ;D
Usuń