piątek, 21 września 2012

'' a kiedy usłyszała w telefonie : '' kochałem dziewczynę, z którą związałem się 10 miesięcy temu, nie tą, kóra jest teraz . To koniec '' powoli docierało do niej , że go traci. Kiedy uświadomiła sobie, że straciła mężczyznę którego kochała poczuła cholerną pustkę w sobie. Ktoś od niej odszedł zabierając cząstkę jej. Za każdym razem, kiedy przypominała sobie jego ostatnie słowa, łzy napływały jej do oczy. Teraz jest sama. Bez nikogo. Z pustką w środku. Z pękniętym sercem. Sama, załzawiona, załamana swoim losem. Kochała go. Bardzo go kochała. Był jednym z najważniejszych osób w jej życiu. Teraz jest sama. Z pękniętym sercem . ''

Czasem los rozdziela bliskich sobie ludzi, aby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.

http://www.youtube.com/watch?v=SckNwPX6Cf8

''z miłości leczy tylko śmierć''


8 komentarzy:

  1. :O, głupi chopak, głupi, stracił takie cudo :(

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety tak to jest, że dopiero gdy coś stracimy, dociera do nas to, jakie ważne to dla nas było. Dziwnie to ujęłam, ale taka prawda. Śmierć jest lekiem na wszystko, jednak i tak kiedyś nadejdzie, więc trzeba żyć ile wlezie, bo zawsze jest ktoś dla którego warto żyć... Jak ja lubię te moje spamy, kurde. :) Poza tym może jeszcze nie wszystko stracone, jeśli jest o co walczyć to walcz, nie można się poddawać. Nieważne co, próbuj, no chyba że już całkowicie nie będzie to miało sensu. Jeśli jednak nie wyjdzie to spokojnie, nawet jeśli czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu (pocieszające wiem xd) to i tak tego kwiatu jest pół świata. Żem się rozpisała ;d

    OdpowiedzUsuń
  3. musi Ci być ciężkooo... współczuje ze jakiś iditota rzucił Cie z powodu tego, jaka jestes.

    OdpowiedzUsuń