poniedziałek, 24 września 2012
Jeah ! ; D ostatni dzien prowadzenia blogaaa. Chyba ze cos mnie natchnie i bede prowadzic go dalej... kto wie . xd
Zart! Pani Profesor go ocenia i usuwam. Human , humanem, ale nie wszyscy mają ten cudowny dar prowadzenia bloga i dostawania takiej ilości komentarzy, ze jak przyjdzie co do czego, to będzie 115 punktow z infy ; D ( wtajemniczeni w WSO III LO, wiedza o co kamann xd )
Generalnie nie mam zadnego pomyslu, na jaki temat by tu dzis napisac... mysle i mysle .. ale niestety.. chyba nie ta pora, na aktywnosc szarych komorek w moim mozgu. o ile jakies tam jeszcze śa ;p
Właściwie , to napisałabym o celulicie.. ale generalnie to istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo, ze sama sie tym pograze. ;p wiec moze innym razem ; p
( zem sie rozpisala, mimo ze nic sesnownego powyzej nie ma ;p )
kontynuując... możecie trzymać jutro za mnie kciuki, abym dostała najwięcej punkow za tego bloga.. (przypominam , to bylo robione jako zadanie domowe)
podrzuce Wam jednego z niezlych sucharow:
Co zrobi obraz, gdy ktoś powie że jest brzydki ?
OBRAZi sie .
Generalnie po głebszej rozkminie na temat treści oto tego suchego jak grzanki ''żartu'' .. stwierdzam ze nie jest on nawet ani torche smieszny..
ale juz mi sie nie chce kasowac, wiec zostawiam .
No wiec powtarzam, trzymacjie kciuki ; *
Miłego wieczoru ; *
p.s nutka na dziś: http://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34
Miłego słuchania . : )
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
taa, bedziemy mieli więcej niż 115 hahaha :D
OdpowiedzUsuńEjjjjj mi się żart podoba xD lubię takie :D
OdpowiedzUsuńFajny blogg :)
OdpowiedzUsuńsuuuuuszy :D
OdpowiedzUsuńwidze,ze glebokie rozmyslenia tutaj xd
OdpowiedzUsuń; )
OdpowiedzUsuńbla , bla , bla.
OdpowiedzUsuńswietny blog
OdpowiedzUsuń