hej ! dzis srodek tygodnia... juz tylko czwartek, piątek i weekend . Może na początek coś o sobie. Mieszkam w Lubiczu , chodzę do III LO w Toruniu. Swietni ludzie, swietni nauczyciele, swietna atmosfera. Kolejny tydzien szkoly mija bez większych problemów. Wracjąc do mnie... Uwieeeeeelbiam śpiewać. Gdziekolwiek, jakkolwiek, z kimkolwiek i jakąkolwiek muzykę. Do konca pazdziernika zanosi sie na to, że bede uczęszczać na chór z gimnazjum w Lubiczu, aby ten oto chór zdoył jakieś tam Grand Prix na konkursie Chórów a'capella w Bygoszczy. Od razu mówię: Trzymajcie kciuki! ; ) To tyle na dziś. Trzymajcie się. ; *
i może jakaś piosenka na poprawę nastroju . ; )
http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0
Oj my (Skorski i ja) wiemy że lubisz śpiewać, w chórze kościelnym herhehe :D Joke :D Powodzenia w tych chórach, dobrze że ja nie jestem w żądnym... bo inaczej byście nie mieli szans żeby wygrać hehe xd
OdpowiedzUsuńAdele to raczej na zbicie humoru ale niech bedzie! to jutro muisz mi koniecnie cos zaspiewć ;d
OdpowiedzUsuńwspieramy sie klasowo !! hah
OdpowiedzUsuńTez mysle ze Adele nie poprawi humoru tylko dobije ale jak uwazasz. Bez lipy ;D ciekawy opis ; >
OdpowiedzUsuńnooo Asia spiewa w czekoladowych .. haha :D fajna piosenka lubie ją :D
OdpowiedzUsuńdobre klimaty ;p
OdpowiedzUsuńKIedy macie ten konkurs ? ? ?
OdpowiedzUsuńa pazdziernku.
Usuń